Gayrimenkul

Veriye dayalı fizibilite ve yatırım raporları, pazarlama raporları, en iyi kullanım analizleri ve catchment analizleri gibi akıllı çözümler ile gayrimenkul kararlarınızı verin.

Maptriks çözümleri sayesinde en uygun lokasyonda, çevre ile uyumlu ve nitelikli projeler geliştirin.

  • AVM Yatırım Raporu: Alışveriş merkezlerinin erişim ve hizmet alanlarını, içerisinde yer alan markaları ve çevresindeki demografik yapıyla ilgili detaylı bilgileri içeren AVM yatırım raporları sayesinde yatırım ve değerleme kararlarınızı yönlendirebilirsiniz.

  • AVM Marka Karması Analizi: Doğru markaları doğru müşteriyle buluşturmak amacıyla marka karması analizinden faydalanabilirsiniz. Bu sayede alışveriş merkezlerinin içerisinde yer alan marka karmalarını ve sektörel dağılımı analiz edebilirsiniz. Bu analiz sonuçlarına göre alışveriş merkezinde yer alacak markaları belirleme imkanına sahip olursunuz.

  • Best-use Analizi: Seçeceğiniz bir lokasyonda proje geliştirmeden önce “Best-use analizi” ile verimliliği test edebilirsiniz. Böylece lokasyona en uygun kullanım türünü analitik verilerle test etme olanağına sahip olursunuz.

  • Catchment Analizi: Seçeceğiniz noktaların yayalar, araçlar veya motorlar için erişilebilirliğini hesaplayarak lokasyonların hizmet alanlarını tespit edebilirsiniz. Gerçek yol mesafesi baz alınarak yapılan detaylı bir analiz olması sebebiyle gerçeği tamamen yansıtan bir hizmet alanı bilgisi elde edebilirsiniz.