MAPTRIKS PRO

Maptriks Pro uygulamasıyla gerçek dünyanın dijital ikizini bilgisayar ekranınızdan analiz edin,
kararlarınızı bilerek alın!

Talebinize ve ihtiyacınıza göre şekillenebilen modüler yapı olan Maptriks Pro uygulaması sayesinde lokasyona dayalı iş kararlanızı güçlendirin.

0+
VERİ SETİ
0 MİLYON +
MEKAN
0+
MARKA KONUMU
0°
SOKAK GÖRÜNTÜSÜ

Bu dijital karşılıkları içeren uygulamada yer alan harita araçlarını kullanarak konuma dayalı sorgular yapabilirsiniz. Bayi, satış, saha, ürün ve farklı firma verilerinizi uygulamaya yükleyerek, Maptriks Databank içerisindeki veriler ile zenginleştirebilir, bunlar arasındaki ilişkileri keşfedebilirsiniz. Böylece veriye dayalı daha doğru bilgilerle iş kararlarınızı sağlamlaştırabilirsiniz.

Maptriks - Maptriks Pro

Markanıza ait konum verilerini harita üzerinde demografik verilerle analiz edebilirsiniz. Rekabeti Maptriks veri setlerinden yararlanarak ölçümleyebilirsiniz. Filtreleme ve özel sorgu modülleri ile verinizden iç görüler çıkartarak sayısal karşılıklarına erişebilirsiniz.

Mekansal ve istatistiki analizlerden faydalanarak şube açma gibi büyüme yatırım kararlarınızı verebilmenin yanı sıra, şube kapatma gibi küçülme adımlarınız için stratejik seçimler yapabilirsiniz. Maptriks Pro-Modeler ürünümüzle desteklenmeye uygun Maptriks danışmanlık çözümlerinden  yararlanabilir, uzun dönemli kararlarınızı verirken uzman danışman ekibimizin data analitik tecrübesinden faydalanabilirsiniz.

Maptriks - Field Manager

MAPTRIKS PRO ÖZELLİKLERİ

Temel Fonksiyonlar

Analiz ve Sorgulama

Bölge Oluşturma

Servis Alanı Hesaplama

Lokasyon Analizi

Akıllı Analiz

Keşfet

Model Oluşturma

TAMAMLAYICI ÜRÜNLER

Route Manager

Field Manager

FMCG Locator

Maptriks - CBS Motoru

CBS Motoru